Lubuskie Kolegium Sędziów w Zielonej Górze - strona oficjalna

Strona klubowa

Obsada sędziowska

Obsada 2 Liga Futsalu
Madness Chocianów - SPN Paolo Gorzów Wlkp. 17.01.2020 godz.19.30
Kubiszyn Jacek , Paszkiewicz Mariusz
Drzonkowianka Racula - Madness Chocianów 19.01.2020 godz.13.30
Szymkowicz Jacek , Odwrot Rafał
KU AZS UZ Zielona Góra - SPN Paolo Gorzów Wlkp. 19.01.2020 godz.16.00
Odwrot Rafał , Szymkowicz Jacek
SPN Paolo Gorzów Wlkp.- Drzonkowianka Racula 06.01.2020.godz.16.30
Szymkowicz Jacek , Lesiuk Marcin
Drzonkowianka Racula - AZS UZ Zielona Góra 12.01.2020 . godz.17.00
Tarnowy Mateusz , Szczepanek Waldemar
SPN Paolo Gorzów Wlkp. - Madness Chocianów 12.01.2020. godz.17.00
Szymkowicz Jacek , Lesiuk Marcin
Madness Chocianów - KU AZS UZ Zielona Góra 03.01.2020 godz . 19.00
Similak Robert , Paszkiewicz Mariusz
KU AZS UZ Zielona Góra - Madness Chocianów 21.12.2019 godz.14.30.
Similak Robert , Lesiuk Marcin
Drzonkowianka Racula - SPN Paolo Gorzów Wlkp. 21.12.2019 godz. 17.00
Lesiuk Marcin , Similak Robert
Madness Chocianów - Drzonkowianka Racula 13.12.2019 godz.19.00
Jacek Kubiszyn , Mariusz Paszkiewicz ,
SPN Paolo Gorzów Wlkp. - KU AZS UZ Zielona Góra 15.12.2019 godz .17.30
Mateusz Tarnowy , Robert Similak ,
KU AZS UZ Zielona Góra - Drzonkowianka Racula 19.12.2019 godz.20.00
Mateusz Tarnowy , Szczepanek Waldemar ,
 
 
Obsada rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN
 
GRUPA B U11 KŁODAWA 08.12.2019 GODZ.14.00 ul. Szkolna 1
MARCINIAK ARTUR , SZYMKOWICZ JACEK
GRUPA A U11 SULĘCIN 14.12.2019 GODZ.10.00 ul.Emilii Plater 1
SOBKOWIAK TOMASZ , POLAK ZBIGNIEW
GRUPA B U12 DESZCZNO 14.12.2019 GODZ.10.00 ul.Lubuska 61
MICHALUK KAMIL , DZIOBKO MAREK
GRUPA A U12 KOWALÓW 15.12.2019 GODZ.10.00 ul.Rzepińska 10
PAKUŁA ŁUKASZ , CHEŁPA RADOSŁAW
rocznik 2009 i młodsi:
 
Turnieje o puchar Prezesa PZPN U 11
U12
Babimost 04.01.2020 godz.9.00 hala CSIR ul.Żwirki i Wigury
Similak Robert , Szczepanek Waldemar
Finał Wojewódzki U11 , U12 Babimost 11.01.2020 godz. 9.00
Similak Robert , Mazurkiewicz Robert
II Etap Eliminacji U 11
Lubsko 04.01.2020 godz.14.00 hala OSiR ul.Bohaterów 3 D
Horożaniecki Paweł , Raczykowski Bogdan
 
Wschowa 21.12.2019 godz.10.00 Hala Ul. Zacisze 1
Ciamulski Arkadiusz , Kolman Piotr
Iłowa 22.12.2019 godz.10.00 Hala Ul.Piaskowa 2b , Hala  Sportowa Piast
Horożaniecki Paweł , Niedzielan Mariusz ,
14.12.2019 godz.10.00 Wschowa ,  hala ul.Zacisze 1
Kolman Piotr , Pawlak Michał ,
15.12.2019 godz.10.00 Lubsko , hala widowiskowo - sportowa
Maćko Mariusz , Gałązka Jarosław
 
Delegacje proszę przesyłać do Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w kwocie 220 zł.brutto
koszty uzyskania 44 zł.podstawa do opodatkowania 176 zł.podatek 30 zł.ekwiwalent netto 190

 

 

 

Kontakt


 
LUBUSKIE KOLEGIUM SĘDZIÓW
W ZIELONEJ GÓRZE
ul. Ptasia 2a
65-514 Zielona Góra
e-mail:
tel. 068 45 282 00
fax. 068 45 28 201

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 300, wczoraj: 826
ogółem: 2 231 364

statystyki szczegółowe

LKS na facebooku

Polecamy

Wyszukiwarka