Lubuskie Kolegium Sędziów w Zielonej Górze - strona oficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Miedź Legnica: Pomagamy Przemysławowi Jazowi. Zagraj z nami!

  • autor: admin, 2019-01-10 15:48

W sobotę 2 lutego w legnickim obiekcie Olimpijski FC przy ul. Hangarowej odbędzie się turniej charytatywny na rzecz leczenia Przemysława Jaza. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i wsparcia tej szczytnej inicjatywy.

Miedź Legnica włącza się w akcję pomocy dla znanego legnickiego arbitra Przemysława Jaza, który niedawno przeszedł rozległy zawał i potrzebuje środków finansowych na rehabilitację. Znany i lubiany w środowisku sędzia piłkarski walczy o powrót do pełnej sprawności, ale to zadanie wymaga sporo czasu i pieniędzy. W związku zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w turniej charytatywnym, z którego dochód zostanie przekazany właśnie na leczenie Przemka.

Turniej odbędzie się 2 lutego o godz. 10.00. Miejscem będzie balon piłkarski Olimpijski FC, który znajduje się na legnickim lotnisku przy ul. Hangarowej. – Zapraszamy wszystkich do pomocy Przemkowi. Czekamy na drużyny (4 graczy z pola + bramkarz) złożone z pracowników firm, zakładów pracy czy nawet kolegów z podwórka. Wpisowe dla drużyny wynosi 500 zł. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na leczenie Przemysława Jaza – mówi Krzysztof Piotrowski z Miedzi.

Zapisy drużyn trwają do 24 stycznia. Zachęcamy do współpracy także legnickich przedsiębiorców. – Liczymy na naszych przedsiębiorców. Chcielibyśmy aby turniej był naszą wspólną, legnicką inicjatywą. Każda pomoc jest mile widziana. Zapraszam do kontaktu – dodaje Piotrowski.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w tej szczytnej inicjatywie. Razem możemy wiele, co udowodniliśmy już wiele razy. Tym razem wszyscy pomóżmy Przemysławowi Jazowi.

ZAPISY DRUŻYN:
E-mail: krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu
Telefon: 510-292-443.


 

Kontakt


 
LUBUSKIE KOLEGIUM SĘDZIÓW
W ZIELONEJ GÓRZE
ul. Ptasia 2a
65-514 Zielona Góra
e-mail:
tel. 068 45 282 00
fax. 068 45 28 201

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 13, wczoraj: 1255
ogółem: 1 982 619

statystyki szczegółowe

LKS na facebooku

Polecamy

Wyszukiwarka