Lubuskie Kolegium Sędziów w Zielonej Górze - strona oficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Bezpieczeństwo rozgrywek dzieci i młodzieży - mocowania...

  • autor: admin, 2019-09-27 15:25
Bezpieczeństwo rozgrywek dzieci i młodzieży - mocowania bramek

Uprzejmie informujemy, że Polski Związek Piłki Nożnej jest informowany o zagrożeniach bezpieczeństwa zawodników w niższych klasach rozgrywkowych, w szczególności w rozgrywkach młodzieżowych i dziecięcych. Przedmiotowe zagrożenia wynikają często z używania nieodpowiednich bramek na polu gry oraz nieumiejętnego ich mocowania lub braku mocowania do podłoża (przykład niewłaściwego zabezpieczenia bramki znajduje się na załączonych zdjęciach). Jesteśmy również informowani o niepoprawnym zabezpieczaniu lub braku zabezpieczania bramek podczas treningów, w których uczestniczą dzieci.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o:

  1. Poinformowanie / przypomnienie sędziom wyznaczanym na administrowane przez Państwa zawody (np. poprzez właściwe kolegium sędziów) o obowiązku sprawdzania mocowania/zabezpieczania bramek przed każdymi zawodami, w szczególności zawodami dziecięcymi i młodzieżowymi
  2. Poinformowanie / przypomnienie klubom na Państwa terenie (np. poprzez oficjalną stronę internetową Związku, oficjalny komunikat lub poprzez listę mailingową) o ww. obowiązkach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczestniczących w zawodach i treningach.

Uprzejmie prosimy o niezwłoczną realizację powyższych zagadnień oraz o przygotowanie informacji w tym temacie na potrzeby naszych corocznych warsztatów bezpieczeństwa, które odbędą się pod koniec roku.

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN


 

Kontakt


 
LUBUSKIE KOLEGIUM SĘDZIÓW
W ZIELONEJ GÓRZE
ul. Ptasia 2a
65-514 Zielona Góra
e-mail:
tel. 068 45 282 00
fax. 068 45 28 201

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 628, wczoraj: 694
ogółem: 2 359 025

statystyki szczegółowe

LKS na facebooku

Polecamy

Wyszukiwarka